Suroviny

Kombinace vynikající chuti a nejvyšší kvality je měřítkem nastaveným pro všechny naše produkty. Nejlepší kvalitu proto vyžadujeme i u surovin, ingrediencí a koření.
Na této stránce najdete aktuální portfolio našich produktů.

Chipsy

Kombinace vynikající chuti a nejvyšší kvality je měřítko nastavené pro všechny naše produkty. Nejlepší kvalitu proto vyžadujeme i u surovin, ingrediencí a koření.

Na této stránce najdete aktuální portfolio našich produktů.

Pro výrobu našich chipsů používáme pečlivě vybrané odrůdy kvalitních brambor od českých farmářů. Jejich kvalita je ve výrobě pečlivě kontrolována. Během procesu výroby se každá brambora pečlivě omyje, jemně oloupe a kontroluje se, zda splňuje naše přísné kvalitativní nároky.

Chipsy připravujeme s použitím kvalitního slunečnicového oleje a neobsahují žádná přidaná umělá barviva ani konzervační látky. Vyrábíme je z těch nejkvalitnějších surovin a kořeníme oblíbenými příchutěmi tak, aby uspokojily chuťové nároky i těch nejnáročnějších spotřebitelů.

Chipsy vyrábíme v několik různých řezech – mohou být tenké, silnější, vroubkované, nebo hladké.

Speciality

Vyrábíme také širokou škálu slaných specialit z ingrediencí jako brambory, pšenice, kukuřice, mouka a další obiloviny. Při výrobě našich chutných snacků využíváme řady sofistikovaných metod a můžeme vám tak nabídnou slané speciality různých tvarů a chutí. S přáteli si můžete pochutnat na snacích pod značkami Bohemia Super či Canto.

Ořechy

Ořechy byly důležitou složkou potravy člověka již od pradávna. Jsou známé zejména jako zdroj důležitých minerálů a vitamínů a odborníci na výživu se shodují, že díky nízkému obsahu nasycených tuků mohou přispět ke zdravému stravování. Po celém světě vybíráme ty nejkvalitnější ořechy. Některé neupravujeme téměř vůbec, některé pražíme, některé ochucujeme anebo obalujeme v těstíčku. To nejdůležitější však je, že všechny z nich chutnají báječně.

Pečivo

Většina slaného pečiva, jako jsou například tyčinky, obsahuje díky jejich způsobu pečení málo tuku. Těsto všech našich produktů je vyrobeno z prvotřídní mouky, zpracováno do různých tvarů a poté upečeno. Abychom dosáhli opravdu výtečné chuti, před upečením (nebo po něm) ještě některé druhy těsta ochucujeme, případně posypeme solí či sezamovými semínky.