Naše značky

  • Naše značky jsou zárukou nejvyšší kvality a požitku ze slaných snacků. Vyberte si z širokého portfolia našich značek Bohemia, POM-BÄR a Canto.

    Kliknutím na logo se dozvíte více.  

BOHEMIA - To je láska k poctivé a tradiční chuti. Pokaždé s Vámi, když si vychutnáváte chvíle s lidmi, které máme rádi. Pečlivě vybíráme ty nejlepší suroviny a měníme je v křupavou radost. Každý den totiž přináší okamžiky, ze kterých je třeba se společně radovat.

Jsme vedoucí značku na trhu slaných snacků, které spotřebitelé pozitivně hodnotí z hlediska kvality, chuti i ceny.

Náš výrobní program zahrnuje čtyři řady chipsů různých tvarů a příchutí - Bohemia Chips, Bohemia Vroubky, Bohemia Vruby a Bohemia Kotlíkové.

Více na www.bohemiachips.cz

Populární chipsy Chio byly poprvé vyrobeny v roce 1962 rodinou von Opel, dnes se prodávají již v 30 zemích světa. Název Chio vznikl spojením prvních písmen členů rodiny: Carlo, Heinz a Irmgard von Opel.

 

Dnes si mohou příznivci charakteristické kořeněné chuti vybrat ze široké řady výrobků, která zahrnuje Tortilla chipsy, Chio speciality, bramborové Party sticks a v neposlední řadě chipsy s intenzivní chutí. 

Značka POM-BÄR je vyvinutá speciálně pro děti. Nabízí lehký, křupavý snack s jemnou chutí, kterému vaše dítě neodolá. POM-BÄR je vyroben z vybraných brambor a je připravován na nejkvalitnějším slunečnicovém oleji, bez přidaných barviv, chuťových aromat a konzervačních látek. Medvídci POM-BÄR se díky své jemné konzistenci rozpouští na jazyku a vychutnat si je můžete v několika nejoblíbenějších příchutích.

Značka POM-BÄR existuje již od roku 1987, od té doby se POM-BÄR rychle stal jedním z nejoblíbenějších snacků pro celou rodinu. Dnes si ho můžete vychutnat v téměř 30 zemích po celé Evropě, vždy ale s důrazem na lokální nejoblíbenější příchutě.

Nutline je nová prémiová oříšková značka, která nabízí milovníkům kvalitních oříšků skvělý chuťový zážitek.

Do portfolia této značky patří solené a nesolené arašídy, různé druhy ovocných mixů a prémiové jednodruhové oříšky.

Dopřejte si Nutline kdykoliv během dne či při večerních chvílích pohody s rodinou či přáteli. Oříšky jsou skvělý zdroj energie a dobré nálady.

Mlsejte zdravě a nedělejte přitom kompromisy v chuti.

Více na: www.nutline.cz