Naše značky

  • Naše značky jsou zárukou nejvyšší kvality a požitku ze slaných snacků. Vyberte si z širokého portfolia našich značek Bohemia, POM-BÄR a Canto.

    Kliknutím na logo se dozvíte více.  

BOHEMIA - To je láska k poctivé a tradiční chuti. Pokaždé s Vámi, když si vychutnáváte chvíle s lidmi, které máme rádi. Pečlivě vybíráme ty nejlepší suroviny a měníme je v křupavou radost. Každý den totiž přináší okamžiky, ze kterých je třeba se společně radovat.

Jsme vedoucí značku na trhu slaných snacků, které spotřebitelé pozitivně hodnotí z hlediska kvality, chuti i ceny.

Náš výrobní program zahrnuje čtyři řady chipsů různých tvarů a příchutí - Bohemia Chips, Bohemia Vroubky, Bohemia Vruby a Bohemia Kotlíkové.

Více na www.bohemiachips.cz

Populární chipsy Chio byly poprvé vyrobeny v roce 1962 rodinou von Opel, dnes se prodávají již v 30 zemích světa. Název Chio vznikl spojením prvních písmen členů rodiny: Carlo, Heinz a Irmgard von Opel.

 

Dnes si mohou příznivci charakteristické kořeněné chuti vybrat ze široké řady výrobků, která zahrnuje Tortilla chipsy, Chio speciality, bramborové Party sticks a v neposlední řadě chipsy s intenzivní chutí. 

Značka POM-BÄR je vyvinutá speciálně pro děti. Nabízí lehký, křupavý snack s jemnou chutí, kterému vaše dítě neodolá. POM-BÄR je vyroben z vybraných brambor a je připravován na nejkvalitnějším slunečnicovém oleji, bez přidaných barviv, chuťových aromat a konzervačních látek. Medvídci POM-BÄR se díky své jemné konzistenci rozpouští na jazyku a vychutnat si je můžete v několika nejoblíbenějších příchutích.

Značka POM-BÄR existuje již od roku 1987, od té doby se POM-BÄR rychle stal jedním z nejoblíbenějších snacků pro celou rodinu. Dnes si ho můžete vychutnat v téměř 30 zemích po celé Evropě, vždy ale s důrazem na lokální nejoblíbenější příchutě.

Značka Canto je česká značka, která působí na trhu slaných pochutin již několik let. Canto výrobky se hodí k jakékoliv rodinné příležitosti a jsou vyváženou kombinací kvality a ceny.

Lehké a křupavé snacky Canto pro vás připravujeme z těch nejkvalitnějších surovin, jako jsou brambory nebo přenice.

Pod značkou Canto v současné době nejdete několik produktových řad. Nejtradičnější jsou arašídové křupky, dále Canto Crackery, tyčinky nebo arašídy.

Nutline je nová prémiová oříšková značka, která nabízí milovníkům kvalitních oříšků skvělý chuťový zážitek.

Do portfolia této značky patří solené a nesolené arašídy, různé druhy ovocných mixů a prémiové jednodruhové oříšky.

Dopřejte si Nutline kdykoliv během dne či při večerních chvílích pohody s rodinou či přáteli. Oříšky jsou skvělý zdroj energie a dobré nálady.

Mlsejte zdravě a nedělejte přitom kompromisy v chuti.