Naše značky

  • Naše značky jsou zárukou nejvyšší kvality a požitku ze slaných snacků. Vyberte si z širokého portfolia našich značek Bohemia, POM-BÄR a Canto.

    Kliknutím na logo se dozvíte více.  

BOHEMIA je tradiční česká značka se širokým portfoliem chipsů, tyčinek, krekrů, oříšků a dalších slaných pochutin. V České republice je spotřebiteli nejoblíbenější značka zahrnující produktové řady BOHEMIA CHIPS, TRADIČNÍ ČESKÉ BRAMBŮRKY, BOHEMIA CHIPS GRANDE nebo novou řadu SENZA, oříšky Crispers, a mnoho dalších.  

Jedná se o vedoucí značku na trhu slaných snacků, které spotřebitelé pozitivně hodnotí z hlediska kvality, chuti a ceny. Všechny produkty se samozřejmě vyrábějí z kvalitních vstupních surovin. Více na www.bohemiachips.cz

Populární chipsy Chio byly poprvé vyrobeny v roce 1962 rodinou von Opel, dnes se prodávají již v 30 zemích světa. Název Chio vznikl spojením prvních písmen členů rodiny: Carlo, Heinz a Irmgard von Opel.

Dnes si mohou příznivci charakteristické kořeněné chuti vybrat ze široké řady výrobků, která zahrnuje Tortilla chipsy, lupínky Big Pep, bramborové Party sticks či tradiční popcorn.

Značka POM-BÄR je vyvinutá speciálně pro děti. Nabízí lehký, křupavý snack s jemnou chutí, kterému vaše dítě neodolá. POM-BÄR je vyroben z vybraných brambor a je připravován na nejkvalitnějším slunečnicovém oleji, bez přidaných barviv, chuťových aromat a konzervačních látek. Medvídci POM-BÄR se díky své jemné konzistenci rozpouští na jazyku a vychutnat si je můžete v několika nejoblíbenějších příchutích.

Značka POM-BÄR existuje již od roku 1987, od té doby se POM-BÄR rychle stal jedním z nejoblíbenějších snacků pro celou rodinu. Dnes si ho můžete vychutnat v téměř 30 zemích po celé Evropě, vždy ale s důrazem na lokální nejoblíbenější příchutě.

Značka Canto je česká značka, která působí na trhu slaných pochutin již několik let. Canto výrobky se hodí k jakékoliv rodinné příležitosti a jsou vyváženou kombinací kvality a ceny.

Lehké a křupavé snacky Canto pro vás připravujeme z těch nejkvalitnějších surovin, jako jsou brambory nebo přenice.

Pod značkou Canto v současné době nejdete několik produktových řad. Nejtradičnější jsou arašídové křupky, dále Canto Crackery, tyčinky nebo arašídy.