Špička v inovaci slaných snacků

Společnost Intersnack nabízí pestrou škálu slaných snacků již od roku 1993. Mezi její výrobky patří bramborové lupínky a snacky, křupky, slané pečivo a oříšky. V jejím portfoliu jsou značky Bohemia, Canto, ale také dětmi oblíbený Pom-Bär a Chio.

Naše mateřská společnost Intersnack Group se sídlem v Düsseldorfu je předním výrobcem drobných pochoutek - po celé Evropě má 16 dceřiných společností, 26 výrobních závodů a 6000 zaměstnanců. Společnost Intersnack klade důraz na nejvyšší standardy kvality – od použitých surovin až po výsledný výrobek v atraktivním obalu. Výrobky společnosti Intersnack se prodávají ve více než 70 zemích.

Jsme si vědomi své zodpovědnosti vůči životnímu prostředí i vůči společnosti a tato zodpovědnost je středobodem veškerého našeho konání. Proto bez ustání apelujeme na své podniky, kolegy i partnery, aby dodržovali nejvyšší možné standardy, a to jak na mezinárodní, tak regionální a místní úrovni. Abychom dostáli svým závazkům v oblasti životního prostředí a společnosti, vytyčili jsme si několik ambiciózních cílů v klíčových oblastech, jako je pěstování surovin, výroba a přeprava.

Více informací naleznete v sekci „naše odpovědnost“.