Intersnack, a.s.

Zažijte radost se slanými snacky

Jsme hrdí na skvělou chuť našich snacků

Two people enjoy snacks in a relaxed atmosphere

Společnost Intersnack působí na českém trhu od roku 1993, kdy navázala na úspěšnou výrobu tradičních českých brambůrků značky Bohemia v Choustníku. Obchodní úspěchy firmy doprovázené zájmem spotřebitelů o produkty z oblasti slaného snackingu vedly v letech 1993–1999 nejen k velkému rozšíření a modernizaci areálu místní továrny, ale především k zásadnímu navýšení kapacity výroby. V roce 1993 vstupuje na český trh rovněž německá značka Chio, která rozšiřuje portfolio českého zastoupení o další produkty.

Zatímco továrna v Choustníku byla vždy domovem spotřebiteli vyhledávaných značek Bohemia, Chio nebo Pom-Bär, vyrábí továrna v Hradci Králové již přes 30 let produkty z oblasti slaného pečiva. Spojením tradičních pekařských postupů, ruční výroby a moderních technologií zde vznikají Hradecké tyčinky, Arašídové křupky i další produkty, jejichž vysoká kvalita a znamenitá chuť se dlouhodobě těší velkému zájmu českých spotřebitelů.

Díky našemu širokému produktovému portfoliu si mohou lidé vychutnat brambůrky, oříšky, pečené snacky i zajímavé slané speciality. Žádný z produktů by však nevznikl bez profesionálního týmu zaměstnanců společnosti, jejichž vytrvalost, píle a znalosti přináší spotřebitelům oblíbené výrobky, které se dnes staly již pevnou součástí rodinných oslav, večírků či setkání s přáteli.

Hungarian-style chips with paprika in a bowl, next to it a small bowl with paprika powder.
Salted Cashews on a napkin
Goldfischli salted with sesame in a bowl.

Intersnack CEE

Ve střední a východní Evropě působíme v 6 zemích: Rumunsku, České republice, Maďarsku, Bulharsku, Chorvatsku a na Slovensku.

Jsme hrdí na vybudovanou pozici předního výrobce slaných snacků a v našich pěti výrobních závodech zaměstnáváme až 1 500 zaměstnanců.

Intersnack Group

Všechny činnosti společnosti Intersnack Group zajišťují v jednotlivých zemích regionální a lokální jednotky.

Máme široké portfolio tuzemských i mezinárodních značek, a to od bramborových lupínků, oříšků, pečených snacků, až po různé slané speciality.

Mezi naše nejznámější značky patří funny-frisch, Chio, Estrella, Hula Hoops, POM-BÄR, McCoy´s, ültje, Vico, Tayto a Griffin´s.

Jako soukromá firma pracujeme s dlouhodobou perspektivou. Naší silnou stránkou je jedinečná kombinace znalostí lokálních trhů se zkušenostmi ze zahraničí. Charakterizuje nás týmová práce, podnikatelský duch, ale i odhodlanost stát se nejlepšími.

Overview of Intersnack products

Fakta a data

> 3 mld.

EUR

obrat v roce 2022

650 tis.

tun

prodaných snacků v roce 2022

30

značek

zákaznicky orientovaná společnost

Firemní kultura

Internack působí na mnoha světových trzích a zaměstnanecká struktura je velmi rozmanitá. Všichni jsme k sobě tolerantní, sdílíme týmového ducha a motivaci stát se nejlepšími.

Velmi se zajímáme o důsledky našich aktivit – jejich dopady na zaměstnance, podnikání, ale i planetu.

A group of Intersnack employees at a meeting
Illustration of the globe

Mezinárodní působení

Vyrábíme ve 44 závodech:

33 v Evropě, 3 v Austrálii, 3 na Novém Zélandu, 2 v Indii a 3 ve Vietnamu.