Intersnack, a.s.

Kariéra

Staňte se součástí i budoucností společnsoti Intersnack

Připojte se k nám

Výrobky společnosti Intersnack se staly nedílnou součástí večírků, oslav, i spolutvůrci radostných rodinných okamžiků. Jsme velmi hrdí na vybudovanou pozici předního výrobce slaných snacků v České republice, za níž stojí nejen průběžný vývoj produktových novinek, ale především pečlivá a dlouhodobá práce všech našich zaměstnanců jednotlivých oddělení. Mimořádně silný týmový duch jim nejen umožňuje převzít zodpovědnost za vykonanou práci či spolupracovat na dosažení hodnotných výsledků, ale i podporovat kolegy v dalším profesním rozvoji.

Pokud chcete pracovat pro dynamickou společnost z oblasti potravinářského průmyslu a stát se členem našeho úspěšného týmu také Vy, najdete u nás řadu nejrůznějších příležitostí.

Pracovní příležitosti

Ať nastoupíte na jakoukoliv pozici, slibujeme Vám, že se stanete součástí otevřeného, rozmanitého a odpovědného týmu profesionálů.

Pozice ve výrobě a logistice

Základní stavební kameny naší činnosti tvoří bezesporu oddělení výroby a logistiky. Zatímco díky vědomostem pracovníků z oblasti výroby dlouhodobě vytváříme pro spotřebitele produkty nejvyšší kvality, jsou to právě zaměstnanci logistického oddělení, kteří zajišťují plynulost samotného výrobního procesu, i optimální zásobování českých obchodů. Pevné zázemí i dobře odvedená práce obou oddělení nám umožňuje rozvíjet oblasti působení a plánovat aktivit dlouhodobě dopředu.

Kancelářské pozice

Pozice v oblasti managementu, marketingu či prodeje naopak nabízejí uplatnění pro všechny, kdo chtějí využít svůj kreativní potenciál a určovat budoucí směr vývoje společnosti Intersnack. Stanete se součástí týmu, který vždy ocení Vaše nápady, názory a individualitu. Současně Vám kolegové pomohou rozvíjet spektrum dovedností a stanou se oporou v náročných pracovních okamžicích. Silné národní i nadnárodní vztahy rozvinou Vaši kariéru a profesionalitu.

Technické pozice

Budoucnost výroby slaných snacků spočívá také v rukou technických pracovníků a odborníků. Jejich inovativní přístup při nastavování výrobních procesů a výběru, instalaci i údržbě všech zařízení umožňuje společnosti Intersnack vytvářet produkty vysoké kvality zodpovědným a udržitelným způsobem. V případě, že je technické myšlení Vaší silnou stránkou, představují právě tyto pozice správnou volbu i pro Vás.

Více o společnosti Intersnack