Intersnack, a.s.

Naše značky

Od mezinárodních značek k lokálním jedničkám

S naším portfoliem mohou spotřebitelé vychutnat nejširší škálu chutí a užít si slané snacky mezinárodně uznávaných značek Chio, POM-BÄR či NutLine, i oblíbené produkty lokální značky Bohemia.

Poznejte naše značky

Ikonická značka slaných snacků Bohemia byla na český trh poprvé uvedena v roce 1982 a její brambůrky vyráběné v Choustníku se staly doslova hitem. Průběžnou modernizací a trpělivým vývojem vybudovala bohaté portfolio produktů napříč nejrůznějšími kategoriemi. Její brambůrky si oblíbily miliony vyznavačů slaného snackingu, ale na své si přijdou také zastánci odlehčeného životního stylu, pečených snacků nebo oříšků.

Díky dominantnímu postavení na českém trhu a dlouhé tradici výroby se Bohemia zapsala do životů mnoha českých rodin a stala se pevnou součástí oslav, večírků, i drobných setkání s přáteli. Ani v budoucnosti nejsou plány značky malé a spotřebitelé se mohou těšit na další jedinečné produkty.

www.bohemiachips.cz

Legendární Chio chipsy začala v roce 1962 vyrábět rodina von Opel z Německa. Název vznikl spojením prvních písmen jmen rodinných příslušníků – Carla, Heinze a Irmgarda von Opel. A dnes se stalo Chio symbolem dobré zábavy.

Chio si v průběhu let získalo velkou oblibu. Je druhou největší značkou Intersnacku a jeho výrobky se prodávají ve více než 15 zemích Evropy. Milovníci těchto snacků si mohou vedle klasických chipsů vybrat z široké řady výrobků, která zahrnuje Tortillas chipsy, Chio speciality, pečené snacky, popcorny nebo oříšky s příchutí.

www.chiochips.cz

Značka POM-BÄR přináší lehký, křupavý snack s jemnou chutí, určený pro celou rodinu. Je vyroben z výběrových brambor a připravován na nejkvalitnějším slunečnicovém oleji, bez přidaných barviv, chuťových aromat a konzervačních látek. Medvídci POM-BÄR se díky jemné konzistenci doslova rozplývají na jazyku a spotřebitelé všech věkových kategorií si je mohou vychutnat v několika oblíbených příchutích.

Značka POM-BÄR dělá spotřebitelům radost již od roku 1987, od kdy se rychle zařadila mezi nejoblíbenější rodinné snacky. Dnes si ji mohou zákazníci vychutnat v téměř 30 zemích Evropy, a to vždy s důrazem na lokální oblíbené příchutě.  

www.pombar.cz

Značka Nutline byla založena v roce 1996 v Rumunsku, kde poprvé uvedla na trh balená slunečnicová semínka. Od té doby se její portfolio výrazně rozšířilo a spotřebitelé mohou ochutnat širokou škálu dalších druhů semen či ořechů. Kromě těch tradičních nabízí rovněž ušlechtilé ořechy pocházející ze všech zemí střední a východní Evropy. Její dominantní postavení na trhu umožnuje spotřebitelům okusit rozmanité plody prémiové kvality.

Značka Nutline je tady vždy pro všechny, kdo si chtějí dopřát drobných radostí ve společnosti přátel a rodiny.

www.nutline.cz