Intersnack, a.s.

Odpovědnost

k zaměstnancům

Jsme hrdí na každého z více než 14 000 zaměstnanců po celém světě, díky nimž si můžeme vychutnat ty nejlepší a nejchutnější slané snacky.

Věříme, že rozvojem plného potencionálu a talentu zaměstnanců dosáhneme nejen jejich spokojenosti, ale i firemní prosperity, díky níž můžeme účinně předcházet případným ztrátám a průběžně zdokonalovat výrobní procesy.

Právě zodpovědný přístup k pracovníkům představuje ústřední bod naší filozofie. Vytrvale budujeme dobré jméno firmy, abychom se stali atraktivním a žádaným zaměstnavatelem pro ty nejtalentovanější. Chceme, aby byli hrdí na to, že jsou součástí Intersnack Group a přijali odpovědnost za vlastní práci. Tento přístup k zaměstnancům představuje pevný základ našeho pracovního systému (Intersnack Work System).

Hlavní aktivity

Jsme hrdí na to, že nás lidé vnímají jako otevřenou, zodpovědnou a prosperující společnost celosvětového rozsahu, která jim může nabídnout profesně zajímavou práci v oboru. Bezpečnost, spokojenost a ochrana zaměstnanců stojí u nás vždy na prvním místě.

Rozmanitá týmová firemní kultura přináší možnosti neustálého rozvoje, vzdělávání a nové pracovní příležitosti. Také v budoucnosti jsme plně odhodláni rozvíjet potenciál našich lidí a budovat dobré jméno společnosti Intersnack.

Čeho jsme již dosáhli

>14 000

zaměstnanců

udržuje naši rozsáhlou produkci v chodu

100 %

závodů

splňuje certifikaci bezpečnosti a zdraví zaměstnanců ISO45001

11

hodin

školení absolvuje každý zaměstnanec

Vzdělávání zaměstnanců

Vzdělávání tvoří nedílnou součást práce všech zaměstnanců společnosti, a to bez ohledu na jejich pozici. Nejčastěji probíhá prostřednictvím webinářů, koučinkem nebo za pomoci on-line setkání s dalšími pracovníky. Za nejlepší způsob učení však považujeme každodenní praxi. Díky tomu také můžeme sledovat spokojenost a hodnotit aktivitu našich pracovníků, které pravidelně žádáme o zpětnou vazbu.

Podpora místních komunit

Mnoho regionálních a lokálních zastoupení Intersnack Group podporuje pracovníky v charitativní činnosti či přímo navazuje spolupráce s řadou projektů. Například o Vánocích mohou zaměstnanci Intersnack Germany splnit přání dítěti v nouzi a věnovat mu dárek uvedený v dopise pro Ježíška.

Společnost KP Snacks dokonce spustila vlastní projekt „Local Legends“, kterým chce podpořit místní restaurace a hospody, aby jim pomohla obnovit činnost po epidemii covid-19. V této souvislosti vyjádřila poděkování zdravotnickému personálu i řada lokálních zastoupení a obdarovala nemocnice velkým množstvím našich slaných snacků.

Odpovědnost k zaměstnancům | Příběhy

Vedení zaměstnanců

v továrnách

Chceme-li, aby zaměstnanci skutečně přijali odpovědnost za vykonanou práci, musíme jim dát prostor pro rozvoj potenciálu. Právě otevřený přístup tvoří základ naší práce se zaměstnanci a celého pracovního systému společnosti Intersnack.